+48 25 787-90-43 sekretariat@osmkosow.pl

25 kwietnia w sali balowej Warszawskiego Domu Technika odbyła się Gala Plebiscytu Osobowość Roku 2022 województwa mazowieckiego. Celem plebiscytu jest uhonorowanie ludzi nietuzinkowych, pomysłowych, aktywnych i ciekawych, tych, którzy konsekwentnie realizują obrany cel i pociągają za sobą innych. Podczas głosowania  wyłoniono zdobywców zaszczytnych tytułów Osobowości  w pięciu plebiscytowych kategoriach: Kultura, Nauka, Biznes, Działalność społeczna i charytatywna oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Laureatem Plebiscytu Osobowość Roku 2022 w kategorii „Biznes” na etapie powiatowym, powiatu sokołowskiego został Andrzej Minarczuk Prezes Zarządu OSM w Kosowie Lackim. W tej kategorii nominowano osoby, którym udało się utrzymać dynamiczną działalność firmy i zatrudnienie, jednocześnie mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie pracowników. Doceniono tych, którzy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu działali na rzecz lokalnej społeczności.

Podkreślenia wymaga fakt, iż Prezes Zarządu Andrzej Minarczuk takim samym wyróżnieniem został uhonorowany również w 2019 roku. (Więcej)
Serdecznie gratulujemy!