+48 25 787-90-43 sekretariat@osmkosow.pl

10-11 września Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kosowie Lackim brała udział  w XXVIII Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach, które w tym roku odbyły się pod hasłem Rolnictwo Przyszłości oraz Bezpieczeństwo Żywnościowe. Pogoda niestety w tym roku nie dopisała ale entuzjazm odwiedzających, pozytywnie napędzał do działania. Ciekawe i niezapomniane rozmowy, wyjątkowi ludzie, wymiana spostrzeżeń reprezentantów z różnych branż, to tylko mała część tego co działo się podczas dwudniowych Targów.

Stoisko OSM w Kosowie Lackim cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzający goście mogli spróbować naszych produktów a były to sery żółte, sery długodojrzewające, twarogi oraz nasza nowość sery typu korycińskiego: Ser Jędrula z pomidorami, czosnkiem i bazylią oraz Ser Jędrula z czarnuszką, które okazały się pozytywnym zaskoczeniem dla naszych konsumentów.

Podczas drugiego dnia Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym uhonorowano pięciu Dostawców mleka Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kosowie Lackim, którzy otrzymali nagrodę za wysoką produkcję mleka i dobre wyniki hodowlane. Nagrody wręczył Prezes Zarządu Andrzej Minarczuk. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy, że mimo złej pogodny przybyliście Państwo tak licznie i razem z nami spędziliście ten czas. Do zobaczenia za rok!