+48 25 787-90-43 sekretariat@osmkosow.pl

W weekend 11 i 12 września odbyły się XXVII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach. Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, zainteresowanie odwiedzających przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

 

W tym roku, nasza Spółdzielnia miała możliwość prezentacji swoich produktów na dwóch stoiskach. Pierwsze, którego głównym hasłem było „Smaczne tradycje- Twaróg półtłusty z Kosowa Lackiego” zostało współfinansowane w ramach projektu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Mieliśmy okazję do zaprezentowania na nim tradycyjnych produktów z naszej oferty, które uzyskały prestiżowy znak „Jakość Tradycja”. Należą do nich twarogi krajanki: chudy, półtłusty i tłusty, masła Tradycyjne i Ekstra o minimalnej zawartości tłuszczu 82 % oraz Śmietanka kremowa 30 %.

 

Tuż obok, dostępna do degustacji była pozostała część naszych produktów, głównie sery żółte. Do gustu największej liczby osób, które odwiedziły nasze stoiska, przypadły nowość ser długodojrzewający, ser sałatkowy typu włoskiego Sorento, ser Pro-zdrowotny wzbogacony w kwasy Omega 3 i 6 oraz ser wędzony Jubilat. Bezkonkurencyjny okazał się Twaróg półtłusty, którego jakość i smak zostały docenione przez grupę ekspertów podczas konkursu HIT Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym, w którym został wyróżniony.

 

Wspólnie spędzony czas umilała nam nasza Krówka Kosówka, która definitywnie skradła serca najmłodszych!

 

12 września odbyło się także Mazowieckie Święto Sera i Chleba organizowane w Węgrowie, na którym nie mogło nas zabraknąć. Wspólnie mogliśmy podziwiać Jarmark rękodzieła oraz występny artystów, a każda rozmowa podczas degustacji naszych produktów przyniosła nam wiele radości.

 

Dziękujemy Państwu za tak liczne odwiedzenia naszych stoisk. Bardzo doceniamy bezpośredni kontakt z naszymi klientami, których cenne uwagi bierzemy pod uwagę, a każde miłe słowo zapamiętujemy. Do zobaczenia za rok!