+48 25 787-90-43 sekretariat@osmkosow.pl

18 września odbyła się kolejna edycja PGE Ultramaratonu Nadbużańskiego, podczas którego po raz pierwszy mieliśmy przyjemność być  jednym ze sponsorów. Sportowe wydarzenie zorganizowane było przez Fundację  PGE Ultramaraton Nadbużański i Gminę Mielnik, na malowniczych terenach Podlasia, nieopodal Siemiatycz.

Uczestnicy mieli do wyboru trzy trasy biegowe na  dystansach: 19 km- Szprut, 37 km- Chazior, 74 km- Szmargiel. Z myślą o najmłodszych biegaczach zostały przygotowane trasy na dystansach 200, 300 i 400 metrów, na których rywalizacja była niezwykle zacięta. Wszystkie biegi skupiły łącznie ponad tysiąc zainteresowanych osób z różnych stron Polski.

Jako sponsorzy i zarazem wystawcy, mieliśmy okazję, zaprezentować nasze produkty osobom, które do tej pory nie miały możliwości ich degustacji.  Zdecydowanym faworytem został okrzyknięty ser Pro-zdrowotny, który dodatkowo wzbogacony jest w kwasy Omega 3 i 6. Zaraz za nim uplasowały się ser Fitness o obniżonej zawartości tłuszczu aż do 5 % i ser sałatkowy typu włoskiego Sorento, zatem całe podium objęły produkty z linii „Kosów dla zdrowia”.

Oprócz degustacji produktów przy naszym firmowym namiocie, uczestnicy mieli możliwość spróbowania sera Mozzarella w połączeniu z produktami Zakładu Mięsnego Karol serwowanymi prosto z grilla.

Chcąc umilić czas wszystkim kibicom oczekującym na zawodników, przygotowaliśmy atrakcje w drugim namiocie, w którym definitywnie największym zainteresowaniem cieszyło się dojenie krówki.

Mimo niesprzyjającej pogody, bardzo dziękujemy za Waszą obecność, a wszystkich uczestników biegów podziwiamy i serdecznie Wam gratulujemy. Nasza Krówka Kosówka wie najlepiej, jak trudne były to biegi, bo sama przebiegła przygotowany specjalnie dla niej dystans- duuuuuużo krótszy od pozostałych. Może w następnym roku pobiegnie z Wami?