+48 25 787-90-43 sekretariat@osmkosow.pl

W miniony piątek 28 sierpnia odbyły się X Targi Handlowe Mas-Pol, w których nasza Spółdzielnia czynnie brała udział.

Na Targach prezentowali się Wystawcy z wielu branż. OSM w Kosowie Lackim miała możliwość przedstawienia oferty ręcznie krojonych twarogów, szeroki wachlarz serów żółtych oraz masła. Zaprezentowaliśmy naszym obecnym i przyszłym Klientom różnego rodzaju możliwości konfekcjonowania serów typu holenderskiego oraz szwajcarsko-holenderskiego.

Popularnością cieszył się nasz ser Baron w plastrach 150g, a także ser Pro-zdrowotny wzbogacony w kwasy Omega 3 i 6.

Od kilku miesięcy produkujemy sery żółte bez dodatku barwników oraz bez lizozymu. Zaprezentowany kierunek bardzo spodobał się naszym Klientom.

Była to również świetna okazja do nawiązania relacji i wymiany kontaktów biznesowych. Pierwszy raz od czasu wprowadzenia obostrzeń spowodowanych pandemią koronowirusa, mieliśmy okazję uczestniczyć w tego typu wydarzeniu. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni uczestnikom Targów za tak liczne odwiedzenie stoiska OSM Kosów, ponieważ bezpośredni kontakt z Państwem jest dla nas niezwykle istotny. Dziękujemy za cenne uwagi, jak i wszelkie pochwały naszych produktów. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą priorytetową. 

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i liczymy na to, że spotkamy się za rok.